Україна взяла участь у Міжнародній виставці ділового та MICE туризму IMEX 2022

Цими днями у м. Франкфурті-на-Майні триває щорічна Міжнародна виставка ділового туризму, подорожей, зустрічей та заходів Worldwide Exhibition for Insentive Travel, Meetings and Events (IMEX Frankfurt).

Цьогоріч на виставці за підтримки ДАРТ Україну представляють Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації та Lviv Convention Bureau / Львівське конференц-бюро.

Головною метою участі у заході для нас стало висвітлення реальних подій в Україні, залучення міжнародної підтримки у боротьбі проти російської агресії та переймання досвіду інших країн щодо відродження туристичної галузі у післявоєнний період.

“Світова туристична спільнота всіляко підтримує Україну й підтвердженням цього стало, зокрема, призупинення членства РФ у World Tourism Organization (UNWTO). На жаль, на сьогодні лише цього не достатньо, щоб зупинити окупантів, однак я щиро вірю у нашу перемогу! Спільними зусиллями з профільними органами, представниками галузі та іноземними партнерами ми досягнемо мети й почнемо відбудовувати сильну державу!”, – переконана Голова ДАРТ Мар’яна Олеськів.