Акція підтримки закладів розміщення України

Шановні колеги, українські готельєри,
Протягом останніх днів ми отримуємо безліч запитів від дружніх готельних асоціацій-членів HOTREC, наших іноземних партнерів, а також небайдужих громадян Європи, Ізраїлю, Америки, Канади щодо можливості надання фінансової допомоги постраждалим українцям та представникам українського бізнесу в галузі гостинності від війни, яку розпочала РФ. Так, багато іноземних громадян вже скористалися сервісом AirBnB і зробили на перші числа березня «благодійні» бронювання помешкань, на 61 тисячі «уявних» номеро-діб майже на 2 млн доларів (за даними генерального директора Airbnb Брайана Ческі*) сплативши завчасно, не маючи намірів проживати.
Ми запрошуємо Вас приєднатися до подібної ініціативи під назвою «Visit Ukraine In future», шляхом розміщення на Ваших власних ресурсах та Booking.com non-refundable тарифу, за яким потенційні благодійники можуть забронювати номер в Вашому готелю на будь який період 2022 року, навіть якщо вони не мають намірів зупинятися в готелі за зрозумілих причин. Тим не менш, гості зможуть використати сплачену суму та прожити в готелі, як тільки закінчиться війна. Адже ми віримо в нашу перемогу!

Також звертаємо Вашу увагу, що для технічної реалізації такої можливості «умовного» бронювання на Вашому сайті чи ОТА (Online travel agencies) Вам буде необхідно використовувати встановлені інструменти електронної дистриб’юції, серед яких можуть бути рішення Travelline (модуль онлайн бронювання та менеджер каналів (channel manager), який є продуктом російської компанії, тому категорично просимо знайти можливість використання інших рішень. Готові надати будь яку додаткову інформацію щодо оперативного підключення та будь-яку організаційну підтримку з цього приводу.
Ми готуємо повну інструкцію, в тому числі з детальним описом тарифу на декількох мовах, а також ведемо комунікацію з Booking.COM (Netherlands) щодо особливих умов для даних бронювань.

Для підтвердження зацікавленості в участі в акції та подальшого інструктажу просимо звертатись за нашими наступними контактами:
• в Telegram @uhra2022
• за електронною поштою uhraoffice@gmail.com

Також просимо прийняти до уваги, що дана акція відбувається за підтримки Державного Агентства з розвитку туризму України, Міністерства культури та інформаційної політики України, порталу допомоги Visit Ukraine, міжнародної організацій HOTREC, Hotel Stars Union що забезпечить високий рівень медіа-підтримки, перш за все на міжнародних інформаційних ресурсах.